Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sprzedaż nieruchomości to złożony proces, który wymaga kontrolowania i koordynowania wielu elementów. Elementy te mają bardzo zróżnicowany charakter i często wiążą się z kompetencjami z różnych obszarów. Z tego względu samodzielne zajmowanie się sprzedażą czy to mieszkania, domu, czy działki albo lokalu użytkowego, może być problematyczne. Poza tym wymaga to sporego nakładu czasu, ale też transakcja pilotowana przez osobę nie zajmującą się tym zawodowo może niestety opiewać na zaniżoną kwotę. Z tego względu oferujemy swoje usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości.

Nasza oferta dotyczy wszystkich rodzajów nieruchomości. Mamy doświadczenie w obsłudze sprzedaży nieruchomości mieszkalnych, ale też użytkowych, w tym gruntów budowlanych, inwestycyjnych i rolnych. Posiadamy niezbędną wiedzę do oceny stanu prawnego, dzięki czemu możemy przygotować bezpieczną transakcję od samego początku do końca.

W obrocie nieruchomościami niezwykle ważna jest znajomość rynku. Często mówi się, iż nieadekwatna wycena utrudnia sprzedaż nawet najbardziej atrakcyjnego lokalu. To kolejny powód, dla którego warto skorzystać z naszych usług. Jako profesjonaliści ustalimy cenę ofertową oraz akceptowalną transakcyjną na poziomie zabezpieczającym twoje interesy. Weźmiemy też na siebie cały proces promowania nieruchomości – poczynając od jej przygotowania w ramach tzw. home stagingu, idąc przez sporządzenie oferty (w tym wysokiej jakości zdjęć oraz, w miarę potrzeby, nagrać i prezentacji 3D), następnie promowanie tej oferty i pełną obsługę potencjalnych nabywców. Ten ostatni etap wymaga dużego zaangażowania oraz poświęcenia czasu, ponieważ kontakt z klientami musi być prowadzony na bieżąco. Konieczne jest nie tylko szybkie odpowiadanie na wszystkie telefony i maile, ale też umawianie się na prezentacje, zazwyczaj odbywające sie po godzinach pracy, gdy zainteresowany ma wolny czas. My bierzemy na siebie cały ten proces, łącznie z dopilnowaniem tego, aby sfinalizowanie transakcji odbyło się zgodnie z prawem i przepisami.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość – zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz poinformujemy o wysokości naszego wynagrodzenia (pracujemy w systemie prowizyjnym).