Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chcesz sprzedać mieszkanie jak najdrożej? Mamy rozwiązanie dedykowane właśnie dla Ciebie – home staging. Home staging mieszkań to zestaw mało i średnio skomplikowanych technik, dzięki którym można znacząco zwiększyć cenę transakcyjną. Jeśli chodzi o nakład czasu oraz środków, również ograniczone są one do takich, które umiarkowanie obciążają sprzedającego.

Home staging obecnie jest już niemal obowiązującym standardem przy sprzedaży mieszkań. Wynika to z tego, że klienci kupują sercem, a nie umysłem. Dlatego dobre pierwsze wrażenie robione przez nieruchomość jest kluczowe. Równie ważne jest też dotarcie do wyobraźni potencjalnego nabywcy, czyli pokazanie mu lokalu w taki sposób, aby wyobraził sobie swoją w nim przyszłość.

Tak jak są pewne elementy, które bardzo niekorzystnie wpływają na proces sprzedaży, tak też są takie, które tę sprzedaż ułatwiają. Mieszkanie musi dobrze wyglądać, aby sprzedać się szybko i za dobrą cenę. Należy więc oddziaływać na zmysły oglądających – nie tylko wzrok, ale też zapach, a nawet słuch. Doświadczeni home stagerzy wiedzą, co zrobić, aby dany lokal wywarł jak najlepsze wrażenie. Trzeba go zaaranżować tak, by zaakcentować jego zalety, a jednocześnie nie przyciągać uwagi do jego wad.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w sprzedaży mieszkań, a co za tym idzie – również z obsługą klientów. Bazując na tym, jesteśmy w stanie przeprowadzić optymalny home staging. Optymalny, czyli taki, który przy minimalnym nakładzie środków i pracy przełoży się na maksymalne skrócenie czasu sprzedaży i wzrost ceny transakcyjnej.

Różnica w cenie mieszkania poddanego zabiegom home stagingu w porównaniu do mieszkania, w wygląd którego nie ingerowano, sięga nawet 20%. Jak sam więc widzisz, zlecenie nam home stagingu to jest po prostu inwestycja. Uzyskasz z niej wymierny zwrot, nie tylko w postaci większego zysku z transakcji, ale też osiągając skrócenie okresu poszukiwania nabywcy.

Home staging przeprowadzamy w sposób kompleksowy – po naszej stronie jest opracowanie jego strategii, jak też zapewnienie koniecznych elementów i przeprowadzenie ewentualnych prac. Zakres zmian konsultujemy z właścicielem, służąc mu profesjonalnym wsparciem, dzięki któremu dobieramy zakres home stagingu optymalny dla danego lokalu oraz sytuacji sprzedającego.