Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zapotrzebowanie na administrowanie nieruchomościami rośnie w Polsce z każdym rokiem. Wynika to z profesjonalizacji rynku, jak też z tego, że wchodzi na niego coraz więcej indywidualnych uczestników, którzy chcą inwestować, jednak nie zawsze mają wystarczająco dużo wolnego czasu, aby później nieruchomością się opiekować. Jako administrator zdejmuje z właściciela ciężar dbania o to, aby obiekt był zadbany, doglądany i funkcjonował poprawnie.

Usługa administrowania pozwala przekazać nam większość obowiązków związanych z codziennym, jak też długoterminowym opiekowaniem się nieruchomości. W ramach oferty zadbamy m.in. o:

  • regularne przeglądy techniczne budynku i jego wyposażenia,
  • przeprowadzanie koniecznych napraw i remontów,
  • dbanie o stan wizualny nieruchomości,
  • dbanie o otoczenie nieruchomości, w tym odśnieżanie, usuwanie liści itp,
  • regulowanie rachunków za wodę, gaz, ogrzewanie,
  • dbanie o to, aby najemcy terminowo uiszczali opłaty czynszowe,
  • obsługa korespondencji oraz kontaktów związanych z nieruchomością, które nie wymagają udzielenia pełnomocnictwa.

Usługę administrowania nieruchomościami dostosowujemy do potrzeb klienta. Dzięki temu jesteśmy ją w stanie zaoferować dużym, instytucjonalnym inwestorom, posiadającym całe budynki, jak też osobom indywidualnym, które dysponują pojedynczą nieruchomością.

Ofertę zawsze dostosowujemy do konkretnego przypadku, po to, aby nie narażać klienta na niepotrzebne, nadmiarowe koszta. Dlatego też zachęcamy do kontaktu. Konsultacja z nami jest bezpłatna, a po uzyskaniu kompletu informacji o nieruchomości, będziemy w stanie przedstawić zakres dedykowanej usługi, jak też jej koszt. Jesteśmy też elastyczni pod względem rodzaju podpisywanych umów i trybów ich rozliczania – od długoterminowych, wieloletnich, po krótkie, miesięczne.

Jeśli posiadasz nieruchomość, a nie masz czasu i głowy do tego, aby się nią zajmować, zgłoś się do nas. Mamy ogromne doświadczenie w administrowaniu budynkami oraz lokalami, dzięki czemu twój majątek będzie bezpieczny oraz będzie stabilnie wypracowywał ci dochód.